Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Targalski: Koalicji Europejskiej zostali tylko dewianci

am 7:27 29 maja 2019
Telewizja Republika
Koalicja Europejska nadal będzie zabiegała o głosy dewiantów, a to oznacza, że musi zaostrzyć swój przekaz. Pederasta w każdym domu, masturbacja już w żłobku. Muszą iść w tym kierunku, nie mogą pozwolić sobie na odrzucenie Biedronia – mówi „Codziennej” dr Jerzy Targalski.

Prawo i Sprawiedliwość triumfuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Czy wynik ponad 45 proc. poparcia można postrzegać jako prognostyk na wybory na jesieni?

Jeżeli Prawo i Sprawiedliwość wróci do swojej polityki kapitulacji przed wszystkimi, we wszystkich sprawach i przepraszania, że żyje, żeby się folksdojcze nie denerwowali, tylko byli zadowoleni, taki wynik się nie powtórzy. Liczę na Platformę Obywatelską i Wiosnę, że będą kontynuowały dotychczasową linię i w ten sposób zmuszą Prawo i Sprawiedliwość do walki. Ekscesy gdańszczan w postaci np. procesji z ukoronowaną waginą na szczęście okazały się nie do przyjęcia w Polsce. Wsie i małe miasteczka, w których społeczności nie są zdeprawowane, uratowały Polskę. Nie można tolerować takiego szaleństwa!

Koalicja Europejska ma matematyczną zagwozdkę – słupki się nie zsumowały. Spoiwo anty-PiS pozwoli jej przetrwać do jesieni?

Myślę, że Koalicja Europejska się nie rozpadnie. Komuniści odnieśli sukces, wchodząc na plecach Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego. Bez tego wsparcia zostaliby w domach. KE nadal będzie zabiegała o głosy dewiantów, a to oznacza, że zaostrzy swój przekaz. Pederasta w każdym domu, masturbacja już w żłobku. Oni muszą iść w tym kierunku, nie mogą sobie pozwolić na odrzucenie Biedronia. Wejdą z nim w porozumienie, idąc na dalsze ustępstwa ideologiczne. To przez normalnych ludzi zostanie odrzucone. Jeśli PiS wygra na jesieni, dla celebrytów będzie trzeba budować szpitale psychiatryczne. Oni popadną w obłęd!

 

Cały wywiad przeczytają Państwo w dzisiejszym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie".

 

Źródło: gpcodziennie.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze