Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Grodzki: Wierzę, że Trzaskowski może zwyciężyć w pierwszej turze

AS 14:11 5 czerwca 2020
Telewizja Republika
– Wierzę, że prezydent Trzaskowski może nawet zwyciężyć w pierwszej turze - stwierdził w piątek w Szczecinie marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Polityk zachęcał ponadto do podpisywania list poparcia dla Rafała Trzaskowskiego.

– Takiego entuzjazmu w różnych miejscach Polski od Podkarpacia po Pomorze dawno nie widzieliśmy - stwierdził konferencji prasowej w Szczecinie marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

Ocenił, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta proponuje "nową solidarność, nowy porządek", a także, że chce "skończyć z podziałami na lepszy i gorszy sort, na chamską hołotę i morderców".

- Prezydent Trzaskowski jasno pokazuje, że każdemu człowiekowi w Polsce i na świecie należy się taki sam szacunek, którego nie okazano George'owi Floydowi. My musimy pokazać, że należy się każdemu - od skromnego obywatela po największych przywódców - powiedział. 

– Ta szansa, która się pojawia w tej chwili - a ja wierzę, że prezydent Trzaskowski może nawet zwyciężyć w pierwszej turze - to nie jest tylko walka o prezydenturę. To walka o przyszły kształt Polski i o to, czy będziemy żyć w kraju, który nie będzie podzielony i zostaną w nim zasypane rowy nienawiści, a pojęcie hejtera przejdzie do lamusa historii - przekonywał Grodzki.  

 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze