Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mieszkanie Jamesa Bonda do wynajęcia za "jedyne" 3250 funtów na tydzień

AKŁ 19:10 10 sierpnia 2020
James Bondpixabay
Luksusowy apartament z pięcioma sypialniami, zajmujący w sumie aż pięć pieter eleganckiej kamienicy przy Wellington Square w Chelsea w południowo-zachodnim Londynie czeka na zamożnych amatorów filmów o agencie 007

Właśnie pod tym adresem mieszkać miał fikcyjny bohater powieści Iana Fleminga wielokrotnie przenoszonych na ekran.

Jak wygląda to lokum? Podczas, gdy na parterze znajdują się kuchnia – cała w jasnym drewnie, z lakierowanymi deskami na podłodze oraz dwoma kuchenkami wyposażonymi w piekarniki, jadalnia i pokój śniadaniowy, pierwsze piętro zajmują salon oraz ogromna łazienka. Drugie piętro to królestwo Bonda – jego sypialnia z łazienką i osobnym prysznicem, bo ten przystojny mężczyzna nie stroni od damskiego towarzystwa.

Trzecie piętro – dla gości to trzy sypialnie i łazienka. Są jeszcze: suterena z dodatkową przestrzenią mieszkalną, okalający budynek taras oraz niewielki ogród.

Obecnie mieszkanie jest bez mebli tak, aby nowy właściciel mógł je urządzić zgodnie z własnym gustem.

Dokładną lokalizację apartamentu Bonda wskazał kontynuator serii o agencie Jej Królewskiej Mości, William Boyd, autor powieści „Solo”. Czerpał ze wskazówek odnośnie do mieszkania bohatera Fleminga zawartych w powieściach „Moonraker”, „Pozdrowienia z Rosji” i „Operacja piorun”.

 


Źródło: Daily Mail

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze