Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Opiekunka Violetty Villas skazana!

M.N. 17:58 30 października 2019
/ Kuba ns1 Jakub Bocheński [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]
Karę 1,5 roku bezwzględnego więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad Violettą Villas utrzymał sąd odwoławczy dla Elżbiety B., która w ostatnich latach opiekowała się piosenkarką.

Sąd Okręgowy w Świdnicy rozpatrywał apelację złożoną przed skazaną Elżbietę B., która domagała się uniewinnienia. Rozprawa była niejawna. 

W czerwcu tego roku Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał Elżbietę B. na 1,5 roku więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad Violettą Villas.

Rzeczniczka Sądu Okręgowego w Świdnicy sędzia Marzena Rusin-Gielniewska poinformowała, że sąd odwoławczy utrzymał w mocy wyrok sądu I instancji z Kłodzka.

To nie był jedyny wyrok dla Elżbiety B., która w 2015 r. została prawomocnie skazana na 10 miesięcy więzienia za nieudzielenie pomocy Villas. Skazana odbyła już tę karę.

Według prokuratury Elżbieta B. izolowała artystkę od otoczenia i rodziny, podsycała lęk przed światem zewnętrznym, uzależniała podejmowanie decyzji od dostarczania Villas alkoholu i zmuszała artystkę do jego picia. 

 

 

Źródło: tvp.info, IAR, media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze