Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz ostrzega! Schetyna przygotowuje kolejny "pucz" blokujący reformy sądownictwa!

Krystyna Pawłowicz 8:20 15 lipca 2017
Krystyna Pawłowicz na swoim Facebooku umieściła wpis - przestrogę ws. kolejnych działań totalnej opozycji, która szykuje w poniedziałek kolejny "pucz".

UWAGA, OSTRZEGAM!!!
Z dzisiejszej zapowiedzi posła G. Schetyny wynika, że zdesperowana planowanymi reformami sądownictwa, w tym Sądu Najwyższego, "zjednoczona opozycja" zrobi WSZYSTKO, by zablokować w Sejmie te prace.
G. Schetyna powiedział dziś,że w poniedziałek,17 VII,czyli w PRZEDDZIEŃ ostatniego przed wakacjami posiedzenia Sejmu,opozycja zorganizuje w Sejmie "wysłuchanie publiczne" swych "prawnych autorytetów" /pewnie A.Rzeplińskiego,M.Gersdorf,mec.Trelę,J.Stępnia i podobnych antydemokratycznych aktywistów/,którzy rewolucyjnie wypowiedzą się co myślą o reformach nowych władz państwa,o "końcu demokracji","zamachu stanu" itp.
Ale,coś mi się wydaje,że opozycja ze swymi równie zdeterminowanymi autorytetami NIE będą chciały już potem opuścić pomieszczeń sejmowych...I prace Sejmu zostaną zablokowane.
Wyobrażacie sobie ew.wynoszenie z Sejmu przez Straż Marszałkowską lub Policję pana Rzeplińskiego lub panią prezes SN M. Gersdorf? A choćby i ich młodszych w "autorytecie" kolegów,jakichś profesorów?
Panie Marszałku,poproszę w poniedziałek NIE WPUSZCZAĆ do Sejmu na żadne "wysłuchania" opozycyjnych "autorytetów".NIKOGO.
Jak wejdą,to możliwe,że już nie wyjdą...
Poseł Schetyna już dziś przecież otwarcie "niestandardowe",wręcz bojówkarskie działania ,a nawet kolejny "pucz" blokujący reformy sądownictwa zapowiedział.

 

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze