Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piękne słowa! Macierewicz do członków klubów "GP": to wy nadaliście impet procesowi, dzięki któremu PiS osiągnął taki sukces

pmb 18:32 15 czerwca 2019
Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Jesteśmy ruchem, który dziękuje tym, którzy oddali życie za ojczyznę. Nasze działanie jest działaniem, które czci przelanie krwi za odzyskanie przez Polskę niepodległości. To wy nadaliście impet procesowi, dzięki któremu PiS osiągnął tak nieprawdopodobny sukces – powiedział b. szef MON i wiceprezes PiS Antoni Macierewicz.
– Nie jesteśmy ruchem martyrologicznym, który nieustannie opłakuje. Jesteśmy ruchem, który dziękuje tym, którzy oddali życie za ojczyznę. Nasze działanie jest działaniem, które czci przelanie krwi za odzyskanie przez Polskę niepodległości. To wy nadaliście impet procesowi, dzięki któremu PiS osiągnął tak nieprawdopodobny sukces – mówił Antoni Macierewicz.
 
– Patriotyzm musi stać się fundamentem wychowania obywatelskiego. To nie ideologia, to fundament polskości, wyznanie polskości. Za to, że to upowszechniacie, bardzo chcę wam podziękować. Jestem dumny z tego, że mogę na każdym z waszych zjazdów być. Bo tutaj się oddycha powietrzem wolności i patriotyzmu – podkreślał wiceprezes PiS.

Zobacz także: Macierewicz pewnie! "Bez Polski nie da się utrzymać rzeczywistych wpływów USA na kontynencie euroazjatyckim" 

– Wymiar sprawiedliwości robił wszystko, by do skazania winnych za dramat smoleński nie doszło. Gdyby nie determinacja i żelazny upór rodzin smoleńskich, to przecież sprawa ministra Tomasza Arabskiego w ogóle nie znalazłaby się na wokandzie – zaznaczył Macierewicz.Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze