Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes Kaczyński w Spale: jesteśmy w stanie przebudować wspólnie Polskę na lepsze

pmb 18:50 15 czerwca 2019
Fot. Telewizja Republika
Jesteśmy w stanie przebudować wspólnie Polskę na lepsze. (...) Sytuacja gospodarcza Polski jest bardzo przyzwoita. Zrobiliśmy już bardzo dużo dla polskich rodzin i będziemy robić jeszcze więcej – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas przemówienia w Spale

– Dziękuję Wam za to, że pomagacie Polsce. Jesteśmy w stanie przebudować wspólnie Polskę na lepsze. (...) Sytuacja gospodarcza Polski jest bardzo przyzwoita. Zrobiliśmy już bardzo dużo dla polskich rodzin i będziemy robić jeszcze więcej – podkreślał prezes PiS podczas przemówienia.

– Nowa piątka PiS to ogromne wsparcie dla części społeczeństwa, która wcześniej było źle traktowana. Nasza polityka ekonomiczna jest polityką nastawioną na rozwój. Jest to polityka głęboko przemyślana – nie miał wątpliwości Jarosław Kaczyński.

– Apeluję o zaangażowanie i mobilizację przed wyborami – zaznaczył prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także: Piękne słowa! Macierewicz do członków klubów "GP": to wy nadaliście impet procesowi, dzięki któremu PiS osiągnął taki sukces

– Jeżeli zapytać o rolę klubów "Gazety Polskiej" w tej kampanii, to odpowiem: dotrzeć do ludzi. Dotarcie do każdego człowieka, do każdej parafii, do każdej gminy, to jest nasze ogromne zadanie – mówił Kaczyński.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze