Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda zagłosował w wyborach prezydenckich!

M.N. 17:21 12 lipca 2020
fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP
Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda w niedzielę zagłosował w II turze wyborów w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 79 w Krakowie.

– Muszę powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny i dumny, że w tym czasie, kiedy pełnię urząd prezydenta, frekwencja w wyborach w Polsce tak bardzo wzrosła –powiedział prezydent Duda po wyjściu z lokalu wyborczego. 

Jak podkreślił, cieszy go wysoka frekwencja, ponieważ pokazuje ona, że – jak powiedział – „demokracja w Polsce jest coraz bardziej dojrzała, że my Polacy bierzemy sprawy w swoje ręce na poważnie i decydujemy o tym, kto będzie rządził w naszym kraju, kto będzie nas także reprezentował, bo myślę oczywiście również o wyborach do Parlamentu Europejskiego”. 

Dziękując za udział w wyborach, zachęcał do udziału w wyborach. – Można głosować do godz. 21, więc bardzo proszę, żeby iść do lokali wyborczych, oddać głos w tych wyborach i w ten sposób decydować o polskich sprawach – powiedział Duda. W niedzielę o godz. 7.00 rano rozpoczęło się głosowanie w II turze wyborów prezydenckich. Potrwa ono do godz. 21. Kontrkandydatem Andrzeja Dudy jest kandydat KO Rafał Trzaskowski. W I turze wyborów frekwencja wyniosła 64,51 proc.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze