Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: Modernizacja służb mundurowych to jest modernizacja Rzeczypospolitej

AS 15:34 5 czerwca 2020
Kancelaria Prezydenta Twitter
– Modernizacja służb mundurowych to jest modernizacja Rzeczypospolitej, to budowanie dumy tych, którzy na co dzień jej służą - ocenił w Bytomiu prezydent Andrzej Duda, który spotkał się ze strażakami Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych województwa śląskiego.

Prezydent wziął udział w uroczystości otwarcia Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu. Ponadto Andrzej Duda wręczył 37 promes dla Ochotniczych Straży Pożarnych na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych.

– Policja, straż pożarna, straż graniczna, wszędzie tam, gdzie potrzeba nowego sprzętu; wszędzie tam, gdzie trzeba, żeby lepiej służyli, gdzie trzeba trochę podnieść wynagrodzenia, trzeba zmotywować ludzi, pokazać im, że polskie państwo o nich myśli o nich dba i że jest im wdzięczne za służbę. Nie musiał mi dwa razy powtarzać. Doskonale rozumiałem, co ma na myśli - zaznaczył. 

– To jest modernizacja Rzeczypospolitej, to jest budowanie dumy tych, którzy na co dzień jej służą - ocenił prezydent. 

– To dla mnie wielki zaszczyt i radość, że mogłem dzisiaj te promesy druhom komendantom wręczyć. To dla mnie wielka satysfakcja. Proszę, żeby przekazać moje z serca płynące podziękowania dla druhów i druhen, którzy służą w waszych jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej - podkreślił Andrzej Duda. 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze