Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: Ratownicy górniczy niosą pomoc do ostatniej chwili, do ostatniego tchnienia. Chwała wam za to

AS 14:43 5 czerwca 2020
Kancelaria Prezydenta Twitter
Prezydent odwiedził w piątek Bytom (Śląskie), gdzie rozmawiał z ratownikami górniczymi. - To jest ogromna część jednej z najważniejszych tradycji, które towarzyszą górnikom, które należą do żelaznego kanonu tradycji, kultury górniczej: możesz być pewny, że po ciebie przyjdą - zaznaczył prezydent.

Prezydent złożył wieniec pod pomnikiem upamiętniającym poległych w pracy ratowników górniczych. Andrzej Duda zaznaczył, że  jest to miejsce, które dla całej społeczności Górnego Śląska ma wielkie znaczenie. – Tutaj pracują ci, którzy nosa pomoc. Dziękuję ratownikom za obecność i spotkanie, że będziemy rozmawiać o codziennej służbie, którą realizują, służąc swoim kolegom  - podkreślił.

 – To jest ogromna część jednej z najważniejszych tradycji, które towarzyszą górnikom, które należą do żelaznego kanonu tradycji, kultury górniczej: możesz być pewny, że po ciebie przyjdą - zaznaczył. 

– Ratownicy górniczy niosą pomoc do ostatniej chwili, do ostatniego tchnienia. Chwała wam za to. W imieniu Rzeczypospolitej i Polaków za waszą służbę dziękuję - powiedział prezydent. 

 

 

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze