Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prowokacja gejów w Częstochowie. Chcą parady w dzień pielgrzymki dzieci z kółka różańcowego. Oto prawdziwa twarz homoterrorystów!

Sebastian Moryń 10:17 11 czerwca 2019
fot. Flickr
Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk wydał zgodę na organizację II Marszu Równości w czasie, gdy w Częstochowie będzie odbywać się święto kółek różańcowych, czyli święto dzieci. To masakryczna prowokacja mająca na celu obrzydzenie i atak na niewinność dzieci przez homoaktywistów, wśród których pleni się wielu pedofilów.

Marsz sodomitów czyli marsz Równości ma się odbyć w Częstochowie 16 czerwca. Dokładnie w tym samym dniu co XX Ogólnopolska Pielgrzymka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci na Jasną Górę. 

Częstochowscy radni PiS sprzeciwiają się marszowi środowisk LGBT i podkreślają, że "środowiska LGBT w ostatnim czasie wielokrotnie udowodniły, że podobne wydarzenia mają charakter prowokacyjny i bardzo często niezgodny z powszechnie uznawanymi normami moralnymi". 

"Mamy uzasadnione obawy, że poza czynami deprawującymi dzieci, może także dojść do zakłócania ładu i porządku publicznego" – alarmują radni PiS.

Do sprawy odniósł się sam Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, który swoje działania podjął w odpowiedzi na interwencję posłanki Anny Sobeckiej. Wskazywała ona, że Marsz Równości organizowany przez środowiska LGBT jest organizowany w tym samym czasie i miejscu, co nosi znamiona zaplanowanej prowokacji. - Mając na uwadze skandaliczne wydarzenia, jakie miały miejsce na Marszu Równości w Gdańsku, istnieje uzasadniona obawa, że dzieci mogą stać się świadkami demoralizujących i obscenicznych zachowań uczestników Marszu —czytamy w przekazanym KAI liście posłanki PiS do RPD.

Dewianci kolejny raz chcą dokonać prowokacji. Tyle tylko, że tym razem chcą zaatakować dzieci, najbardziej niewinne istoty. To powinno spotkać się z totalnym sprzeciwem. Najważniejsze jest to, że wśród homoseksualistów występuje duży procent ludzi o skłonnościach pedofilskich. Tym samym jest to wielkie zagrożenie dla dzieci. 

Homoterroryzm trzeba zatrzymać, i to jest priorytet nas wszystkich. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze