Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Co to był za skok! Dawid Kubacki wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Ustanowił też historyczny rekord. Jako pierwszy polski skoc ...>
Dalila Jakupović nie dokończyła meczu eliminacji Australian Open 2020 w Melbourne z powodu duszności i ataku kaszlu. Dolegliwości miały związek z nie ...>
Paulo Goncalves był czołowym reprezentantem zespołu Hero MotoSports Team Rally. Tegoroczny Dakar był jego trzynastym. >
Dawid Kubacki trzeci, Kami Stoch czwarty w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Predazzo. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger.>
Krzysztof Piątek uzgodnił warunki przejścia do Tottenhamu, wkrótce zostanie jego piłkarzem i ma kosztować 28 mln funtów - informuje "The Sun". ...>
Robert Lewandowski, który 21 grudnia przeszedł zabieg przepukliny pachwinowej, zapowiedział, że powinien być gotowy do pierwszego ligowego meczu Bayernu Mona ...>
Dawid Kubacki, wygrywając konkurs w austriackim Bischofshofen, triumfował w 68. edycji Turnieju Czterech Skoczni.>
Dawid Kubacki zwyciężył ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen i triumfował w Turnieju Czterech Skoczni.>
Dawid Kubacki prowadzi po pierwszej serii finałowego konkursu 68. Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen.>
Ostatnie dni nie są łatwe dla Kamila Stocha. Trzykrotny mistrz olimpijski w Turnieju Czterech Skoczni zajmuje dopiero 15. miejsce. Adam Małysz uspokaja je ...>
Dawid Kubacki zajął drugie miejsce w trzecim konkursie w Innsbrucku i objął prowadzenie w Turnieju Czterech Skoczni. Wygrał Norweg Marius Lindvik. ...>
Dawid Kubacki zajmuje drugie miejsce po pierwszej serii konkursu w Innsbrucku, trzeciego etapu narciarskiego Turnieju Czterech Skoczni. Prowadzi Norweg ...>
Dawid Kubacki zajął szóste miejsce w kwalifikacjach do trzeciego, sobotniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku.>
Kamil Stoch zajął 19. miejsce w noworocznym konkursie Pucharu Świata, zaliczanego do Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Tr ...>
Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Wygrał Norweg Marius Lindvik przed Ni ...>
W sezonie 2020 Orlen i Robert Kubica będą związani z Alfą Romeo w sezonie 2020. Transfer oficjalnie potwierdził prezes Orlenu Daniel Obajtek.>
Japończyk Ryoyu Kobayashi zwyciężył w inauguracyjnym konkursie 68. Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Reprezentant Polski zakończył zmagania na tr ...>
Ryoyu Kobayashi prowadzi po pierwszej serii inauguracyjnego konkursu 68. Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Na najwyższym miejscu z Polaków znajduje s ...>
Zlatan Ibrahimovic wraca do AC Milan. Włosi podają, że Szwed podpisze umowę do końca sezonu i dostanie 3 mln euro. >
Robert Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie 2019 roku. Kapitan polskiej rperezetacji i gracz Bayernu Monachium zdobył aż 54 gole w 58 of ...>