Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tarczyński mocno o Rosji! "Nie dajmy się oszukać tym, którzy próbują zdestabilizować kraj"

pmb 17:28 21 czerwca 2019
Fot. ilustracyjnaZrzut ekranu z serwisu YouTube/Wirtualna Polska
Nie dajmy się oszukać tym, którzy próbują zdestabilizować kraj. To są tylko i wyłącznie prowokacje – powiedział Dominik Tarczyński (PiS), który był rozmówcą red. Bąka w programie „Wolne głosy” w Telewizji Republika.

Przypomnijmy: aktywiści LGBT, wbrew ostrzeżeniom władz Gruzji o niebezpieczeństwie, jakie może sprowokować ich parada na ulicach Tbilisi, podjęli decyzję o zorganizowaniu marszu. Co powiedział Dominik Tarczyński?

– To są zielone ludziki (o aktywistach LGBT w Gruzji - przyp. red.). Nie dajmy się oszukać tym, którzy próbują zdestabilizować kraj. To są tylko i wyłącznie prowokacje.

– Kto na tym zarabia? Kto jest osobą, która takie sytuacje rozpoczyna? Nie bądźmy naiwni. Wiemy jak wyglądała sytuacja w 2008 r. Rosja wie jak nas rozgrywać. Ta sytuacja to wstęp do konfliktu, który może nadejść – mówił polityk. – Musimy się temu przeciwstawiać. Musimy pokazać, że wiemy na czym polega ta gra.

Zobacz także: Pewne stanowisko premiera! "Polska apeluje do Rosji, by nie mieszała się w sprawy Gruzji" 

– Ten układ sił po 1989 r. się zmienił. Nie można jednak lekceważyć działań Rosji. "Zielone ludziki atakują, to nie my"... Tak wyglądało to na Ukrainie, tak było w Gruzji. To typowa manipulacja Rosji. Trzeba obnażać te prymitywne próby wzniecania konfliktu – zaznaczył gość red. Bąka.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze