Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa poucza: posłuchaj młody człowieku... Starszym od siebie i zasłużonym działaczom opozycji należy się szacunek

pmb 20:07 15 czerwca 2019
Wikimedia Commons/Jarosław Roland Kruk/Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0
Posłuchaj młody człowieku, bo nie będę panu i innym kolejny raz powtarzał. Starszym od siebie i zasłużonym działaczom opozycji należy się szacunek, niezależnie od opcji politycznej, a więc: pan Prezydent Komorowski – napisał na Twitterze b. prezydent Lech Wałęsa.

Wałęsie nie spodobały się słowa b. sekretarza premiera Morawieckiego na Twitterze, który wskazał różnice w zachowaniu polskich prezydentów podczas ich pobytu w Stanach Zjednoczonych.

"Prezydent Duda swobodnie rozmawiający z prezydentem Trumpem po angielsku. Podobnie jak premier Morawiecki z b. prezydentem Clintonem. To w sumie normalne w dzisiejszym świecie. Wyobraźmy sobie jednak, że prezydentem jest Komorowski, a premierem Kopacz..." – wskazał Andrzej Pawluszek.

Zobacz także: Wałęsa: zostawiam syna, który ma kontynuować moje dzieło

B. prezydentowi bardzo nie spodobały się takie słowa. "Posłuchaj młody człowieku, bo nie będę panu i innym kolejny raz powtarzał. Starszym od siebie i zasłużonym działaczom opozycji należy się szacunek, niezależnie od opcji politycznej, a więc: pan Prezydent Komorowski".

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze