Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wiemy już jak zginęła 26-letnia Magda, której ciało ojciec znalazł w pobliżu domu

K.B. 8:40 18 września 2019
policja.pl
Do ciała 26-letniej kobiety doprowadził ojca jej pies. Zwłoki znajdowały się zaledwie 300 metrów od domu w Wojciechowicach na Mazowszu. Magda popełniła samobójstwo.

W niedzielę 26-letnia Magdalena P. wróciła z Warszawy do domu w Wojciechowicach załamana i zapłakana. Nie chciała jednak o tym rozmawiać - relacjonuje "Super Expressowi" jej ojciec Andrzej. O godz. 11.00 powiedziała rodzinie, że wychodzi na spacer. Nie miała przy sobie telefonu. Nie wróciła do domu.

Od poniedziałku kobiety szukała rodzina, policja i straż pożarna.  We wtorek ojciec Magdy dał jej ulubionemu psu Monsterowi bluzę córki do powąchania. Pies pobiegł w stronę lasku za domem. Trzysta metrów dalej odkrył ciało córki. Dziewczyna się powiesiła.

 Tego widoku nie zapomnę do końca życia - powiedział gazecie pan Andrzej.

Ponoć Magdalena P. niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym i była nieszczęśliwie zakochana. W tajemnicy przed rodziną miała też wziąć z banku kredyt w wysokości 25 tys. zł. Jej były chłopak Michał rozmawiał z nią w niedzielę przez telefon. Twierdzi, że rozmowa była spokojna, choć wcześniej Magdalena P. zachowywała się nerwowo.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze