Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wraca cenzura prewencyjna? Anegdota czy fakt - Pazura o Gajosie

A.Sy 20:35 7 sierpnia 2020
Cezary PazuraPAP/Marcin Bielecki
- W ostatnich dniach o Januszu Gajosie jest głośno. Nie z powodu jakiejś nowej roli, tylko za sprawą jego focha na demokratyczne wyniki wyborów i mało wyszukanego hejtu wobec Jarosława Kaczyńskiego, jakiego dopuścił się porównując jego politykę do ideologii Adolfa Hitlera. W tej sytuacji państwo Pazurowie nie znaleźli w sobie odwagi, by za ten wybryk kolegę po fachu skrytykować, a wybrali inną drogę – napisał na portalu tvp.info Samuel Pereira.

Żona Cezarego, Edyta Pazura groziła dziennikarzowi problemami prawnymi, jeśli odważy się publicznie przypomnieć opowiedzianą przez Cezarego Pazurę anegdotę.

„Trzy dni chorowałem; 38 stopni gorączki, wymioty. Mój Janek, mój idol, powiedział do mnie: „Wypier***aj” – tak w lutym 2018 r. swoje pierwsze spotkanie z bohaterem z dzieciństwa Januszem Gajosem wspominał aktor Cezary Pazura. W nagraniu w serwisie YouTube artysta opowiedział, jak w wieku ośmiu lat na planie serialu „Czterej pancerni i pies” poprosił o autograf Janusza Gajosa, jednego z głównych bohaterów słynnej PRL-owskiej produkcji. 20 lat później poznali się znowu, tym razem na planie „Psów” i wówczas, gdy Gajos chciał przy alkoholu przejść z Pazurą na „ty” – aktor przypomniał mu historię ze swojego dzieciństwa." - czytamy w tvp.info.

Sprawą chciał się zająć jeden z dziennikarzy portalu tvp.info. Zwrócił się więc do agentki aktora, prywatnie jego żony. W czasie krótkiej rozmowy telefonicznej agentka poprosiła, żeby wysłać do niej wiadomość mailową. Dziennikarz, który nie był autorem tekstu spotkał się z atakiem i groźbami ze strony Edyty Pazury. Portal tvp.info w całości przytacza korespondencję mailową:

Dzień dobry raz jeszcze Pani Edyto, dzień dobry Panie Cezary. Piszę tekst o historii z Januszem Gajosem, którą opowiedział Pan w swoim vlogu na kanale "Cezary Pazura".
Naprawdę po tym zdarzeniu chorował Pan przez kilka dni i miał gorączkę?
A może z kimś z aktorów/piosenkarzy/sportowców ma Pan zupełnie inne (bardzo pozytywne) wspomnienie/historię?
Co uważa Pan nt. porównania przez Janusza Gajosa dzisiejszej Polski do hitlerowskich Niemiec?
Czy słyszał Pan więcej podobnych historii, Janusz Gajos był/jest znany z takich zachowań czy po prostu Pan miał pecha i trafił na gorszy dzień swojego idola?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na chociaż niektóre z pytań i chociaż kilka zdań od Pana.
Serdecznie pozdrawiam
.”

Odpowiedź Edyty Pazury:
Panie Patryku
Z całym szacunkiem, ale z Pana pytań nie wynika, że pisze Pan artykuł o vlogu, tylko szuka negatywnych historii związanych z Panem Gajosem w kontekście ostatnich wydarzeń. Cezary nie życzy sobie, aby wykorzystywać tej żartobliwej anegdoty w kontekście osoby Pana Gajosa, a tym bardziej w kontekście politycznych przepychanek.
Każde wykorzystanie przez Państwa tej historii spotka się z natychmiastowymi skutkami prawnymi.
Ukłony.

Do sprawy odniósł się sam Cezary Pazura.

 

Szanowni Państwo Nawiązując do zmanipulowanego przez TVP INFO artykułu, pragnę po raz kolejny zaznaczyć że Cezary...

Opublikowany przez Edyta Pazura- Just Keep Living Piątek, 7 sierpnia 2020

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze