Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Z cyklu: marzenia Czuchnowskiego. "Warszawa, 2021. Rozpoczął się proces Jarosława K..."

pmb 15:55 15 czerwca 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu YouTube/tvp.info
Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski postanowił popuścić wodze fantazji i opisał niedaleką przyszłość... "Depesza z przyszłości: Warszawa, 20 kwietnia 2021 r. Rozpoczął się proces 'Gangu z Nowogrodzkiej'. Na ławie oskarżonych zasiądą: Jarosław K. ps. Prezes, Mariusz K. ps. Promil...".

Czuchnowski opisał jak będzie wyglądał los rządzących za kilka lat. "Depesza z przyszłości: Warszawa, 20 kwietnia 2021 r. Rozpoczął się proces 'Gangu z Nowogrodzkiej'. Na ławie oskarżonych zasiądą: Jarosław K. ps. Prezes, Ernest B. ps. Erni, Mariusz K. ps. Promil, Cezary G. ps. Trotyl oraz Maciej W. ps. Księżniczka".

Internauci martwią o stan zdrowia redaktora. "Uważaj, bo przy tym poziomie frustracji, to możesz nie dociągnąć ;) Zdrowia życzę ;) Psychicznego także ;))))" – napisał red. Wojciech Biedroń.

"Dziękuję, ustawiłem przypomnienie, by nie przegapić tego wydarzenia" – zakpił jeden z internautów.

Czytaj także: Co za buta Czuchnowskiego! „Brak dystansu, luzu, hipokryzja, zakłamanie, ścisk dupy – cechy publiczności z orłami i husarzami w tle”  

"Pan ma coraz bardziej nas**ne w tej makówce zwanej głową... Nie żeby mnie to martwiło – zawsze miło popatrzeć na idiotę robiącego z bezradności takie głupoty, jak pan..." – podkreślił kolejny.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze