Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zacznij nowy tydzień z TV Republika. Już od 7:25

JJ 20:45 6 września 2020
Wraz z redaktor Iloną Januszewską zapraszamy Państwa na poniedziałkowe wydanie "Polski na dzień dobry" w TV Republika. Jak zawsze najgorętsze tematy i ciekawi goście.

O godzinie 7:25 redaktor Ilona Januszewska powita Państwa i dokona przeglądu prasy. O 7:55 pierwszy gość - redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz, z którym prowadząca porozmawia o "marszu równości" w Katowicach oraz polskim wsparciu dla Białorusinów. 

O 8:15 redaktor Januszewska porozmawia z dr. Michałem Sutkowskim, prezesem Warszawskich lekarzy rodzinnych o nowych uprawnieniach dla lekarzy pierwszego kontaktu oraz sytuacji epidemiologicznej po pierwszym tygodniu szkoły.

O 8:35 gośćmi „Polski na dzień dobry” będą: Marek Liszyński - lider grupy Mężczyzn Świętego Józefa, współorganizator Oblężenia Jasnej Góry oraz koordynator Oblężenia Jasnej Góry, Andrzej Lewek. Tematem będzie wydarzenie pod patronatem TV Republika, czyli Pielgrzymka Mężczyzn na Jasną Górę.

Poranne pasmo zakończy rozmowa z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym serwisu BiznesAlert.pl o planie energetyki w Polsce oraz dopłatach za prąd. Zapraszamy o 8:55.

 

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze